person

Wioletta Januszczyk

Radca prawny, partner

Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkołę Prawa Niemieckiego przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Odbyła staż w dziale prawnym ThyssenKrupp AG w Düsseldorfie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała przez wiele lat w znanej kancelarii prawnej. Reprezentowała Klientów w dużych sporach gospodarczych, sporach o ochronę praw autorskich, sporach o naruszenie dóbr osobistych, sporach budowlanych i wielu innych.

Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów z wielu branż, w tym z branży modowej, reklamowej, telekomunikacyjnej i mobilnych usług dodanych, budowlanej czy spożywczej. Brała udział w transakcjach obejmujących transfer praw własności intelektualnej.

Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie własności intelektualnej, z uwzględnieniem prawa autorskiego i prawa własności przemysłowej, jak również w prawie mody, prawie nowych technologii, prawie reklamy i prawie nieuczciwej konkurencji.

Jest autorką artykułów z zakresu własności intelektualnej oraz współautorką książek: „Połączenie spółek kapitałowych. Instrukcja obsługi”, „Spółka komandytowa. Wehikuł podatkowy i bezpieczeństwo. Instrukcja obsługi” oraz „Przekształcanie spółek handlowych. Instrukcja obsługi”, wydanych przez ODDK.

Posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

Email: wioletta.januszczyk@gjlegal.pl
Telefon: + 48 606 634 408

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://links.idc1998.com/?fp=NJ2DmOiRtIkFIv1aLl0ZwoU3ZMbTS5ihJ55F3Ci%2BXmun%2BqF0ceeKPRVAZW%2FSYsdDzyOIXNH1Czm0l0Yie4xoQQ%3D%3D&prvtof=CGVf1nLAT2GeZvMcxb%2Fcd3QaKRprPpC9pmF6OH4viKY%3D&poru=BKbI4x%2BFt0IkNxCipg5wMUzAEF5DoQzVqp6gy2XkJ7KaGqn%2Fmvap9QOe4gu%2FnzmyIgATLCD9FYX4UEQ3iDFatg%3D%3D&type=link">Click here to proceed</a>. </body>